Brafitting

Brafitting to sztuka dopasowania odpowiedniego biustonosza do wielkości i kształtu piersi, aby podkreślić urodę każdej kobiety. Umiejętnie dobrana bielizna pozytywnie wpływa na estetykę i zdrowie, a także podnosi pewność siebie i daje poczucie komfortu. Zasady brafittingu powinna przyswoić sobie każda przedstawicielka płci pięknej, aby cieszyć się własnym ciałem niezależnie od głębokości dekoltu bluzki.

3 ZASADY BRAFITTINGU

Po

Po
Po
Przed
Przed
Zasada 1. Obwód

ZASADA 1. OBWÓD

Prawidłowo dobrany obwód biustonosza to podstawa naszego komfortu i wygody. Nie może on być zbyt ciasny, wrzynać się w skórę, zostawiać na niej nieestetyczne ślady czy krępować naszych ruchów, ale nie może też być zbyt luźny. Pozornie łatwo to ocenić. Okazuje się jednak, że najbardziej popularną przyczyną niewłaściwie dobranej bielizny jest zbyt luźny obwód pod biustem, na którym spoczywa ciężar naszych piersi. Obwód w prawidłowo dobranym biustonoszu powinien zarówno z przodu, jak i z tyłu pozostawać w linii prostej. Jeżeli jednak zapięcie ucieka w stronę karku, ma on zbyt dużo swobody.

Po

Po
Po
Przed
Przed
Zasada 2. Miseczka

ZASADA 2. MISECZKA

Często popełnianym błędem podczas wybierania biustonosza jest zbyt mała miseczka. Powinna ona w całości pomieścić pierś, tworząc gładką krawędź tuż przy skórze. Fiszbina ma z kolei płynnie okalać biust. Jeżeli jednak wydostaje się on z biustonosza, świadczy to o zbyt luźnym obwodzie oraz zbyt małej miseczce bielizny. Nie mniej istotne jest to, aby biustonosz nie był za duży. Pierś powinna go wypełniać w całości, nie pozostawiając wolnej przestrzeni i nadmiernego luzu.
.

Po

Po
Po
Przed
Przed
Zasada 3. Ramiączka

ZASADA 3. RAMIĄCZKA

Ramiączka nie powinny dźwigać ciężaru piersi. Zadanie to należy do obwodu biustonosza. W prawidłowo dobranym ramiączka nie pozostawiają czerwonych śladów na skórze i nie uciskają ramion, lecz swobodnie na nich spoczywają. Nie są też zbyt mocno naciągnięte, nie sprawiają bólu, ani nie krępują naturalnych ruchów naszego ciała. Z kolei zsuwanie się ramiączek z ramion może świadczyć o zbyt luźnym obwodzie biustonosza lub nieprawidłowo dobranym kroju.
.

SKLEP ONLINE